Zakończenie prac wymiany podłóg w budynkach przy ul. Kościelnej 75 i 77

Informujemy, że zakończyliśmy prace związane z wymianą podłóg w budynkach przy ul. Kościelnej 75 i 77. Realizacja tego projektu była odpowiedzią na liczne prośby mieszkańców, zgłaszane od wielu lat, dotyczące konieczności wymiany starych i zniszczonych płytek PCV. Dotychczasowe podłogi były w złym stanie technicznym – zużyte, nieestetyczne, z brakującymi fragmentami, co stanowiło poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców.

Stan przed wymianą

 

Podłogi w budynkach przy ul. Kościelnej 75 i 77 były pokryte płytkami PCV, które przez lata uległy znacznemu zużyciu. Liczne pęknięcia, uszkodzenia oraz brakujące fragmenty płytek negatywnie wpływały na estetykę wnętrz oraz stwarzały ryzyko potknięcia się i upadku.

Proces wymiany

 

W roku 2024 Zarząd, w odpowiedzi na zgłaszane przez mieszkańców potrzeby, podjął decyzję o przeprowadzeniu kompleksowej wymiany podłóg na nowoczesną wykładzinę techniczną. Prace przebiegały zgodnie z harmonogramem i były realizowane z najwyższą starannością, aby zapewnić trwałość i estetykę nowych podłóg. Równocześnie, przy okazji tych prac, odświeżone zostały podłogi z lastryka, znajdujące się na parterach obu budynków.

Stan po zakończeniu prac

 

Nowa wykładzina techniczna charakteryzuje się wysoką jakością, trwałością oraz nowoczesnym wyglądem, co znacząco podniosło standard wnętrz budynków. Jest odporna na uszkodzenia i łatwa w utrzymaniu czystości, co przekłada się na większy komfort użytkowania. Odświeżone podłogi z lastryka również dodają elegancji i współczesnego charakteru przestrzeniom wspólnym.

Zarząd dziękuje mieszkańcom za wyrozumiałość i cierpliwość okazaną w trakcie realizacji prac. Mamy nadzieję, że nowa wykładzina przyczyni się do poprawy komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowników budynków przy ul. Kościelnej 75 i 77. Zachęcamy do podziwiania efektów przeprowadzonych prac i jesteśmy przekonani, że nowe podłogi spełnią Państwa oczekiwania.