Prace remontowe podłóg w budynku przy ul. Kościelnej 75

Informujemy, że w dniu 02.04.2024 r., rozpoczęliśmy prace remontowe podłóg w budynku przy ul. Kościelnej 75.

Zależy nam na możliwie najbardziej sprawnym i bezproblemowym dla Państwa zakończeniu tejże inwestycji. Dlatego serdecznie prosimy o wsparcie oraz współpracę z firmą remontową.

W trosce o Państwa wygodę, prosimy o wyrozumiałość w przypadku ewentualnych niedogodności związanych z pracami remontowymi. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu jak największego komfortu oraz szybkiej realizacji remontu.

W razie pytań, sugestii lub wątpliwości, pragniemy podkreślić, że jesteśmy do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi, gdzie z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Prosimy o aktywne zaangażowanie się mieszkańców w współpracę z wykonawcą, co znacząco przyczyni się do sprawnego przebiegu prac oraz szybszego zakończenia remontu. Dodatkowo, zwracamy uwagę na konieczność bezwzględnego przestrzegania czasowych ograniczeń w przemieszczaniu, o których informuje wykonawca poprzez stosowne komunikaty. Tym samym, będziemy mogli efektywnie realizować prace i zakończyć remont zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Za wszelkie utrudnienia oraz ewentualne niedogodności związane z remontem serdecznie przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość oraz cenne wsparcie!

Prosimy o współpracę mieszkańców z wykonawcą, co pomoże nam w sprawnym przebiegu prac i szybszym zakończeniu remontu. Dodatkowo, prosimy o bezwzględne stosowanie się do czasowych ograniczeń w przemieszczaniu, o których informuje wykonawca umieszczając stosowne komunikaty. W ten sposób będziemy mogli sprawnie prowadzić prace i zakończyć remont zgodnie z harmonogramem.

Kontakty SBM – kliknij link