“Sadzonki Drzew za Elektrośmieci” na Osiedlu Lipińska

Dzisiaj na osiedlu Lipińska w Wołominie Zarząd i pracownicy Spółdzielni Budownictwa Mieszkaniowego (SBM w Wołominie), we współpracy z Miejskim Zakładem Oczyszczania oraz Urzędem Miejskim, posadzili 20 drzew w ramach inicjatywy “Sadzonki Drzew za Elektrośmieci”.

Czym jest ta intrygująca akcja? Otóż, mieszkańcy mieli okazję wymienić zużyte urządzenia elektroniczne na sadzonki drzew, które od teraz ozdabiać będą osiedle. To nie tylko sposób na pozbycie się elektrośmieci, ale również na tworzenie zielonych oaz w miejskiej dżungli.

Co więcej, akcja spotkała się z entuzjazmem mieszkańców Lipińskiej. Wspólnie z pracownikami SBM, kopali dziury i sadzili drzewa, tworząc przy tym wspaniałą atmosferę. To nie tylko praca, to również okazja do integracji i wspólnego działania dla dobra naszego otoczenia.

A efekty? Teraz możemy cieszyć się 20 nowymi drzewami na osiedlu, które nie tylko poprawią jakość powietrza, ale również staną się nowymi miejscami do relaksu i wypoczynku dla mieszkańców. To także sygnał, że Wołomin staje się coraz bardziej przyjazny dla natury i ludzi.

Akcja “Sadzonki Drzew za Elektrośmieci” to nie tylko inwestycja w środowisko, to również budowanie społeczności i wzmacnianie więzi między mieszkańcami. Wołominianie pokazują, że warto działać lokalnie dla globalnego dobra naszej planety.