Roboty rozbiórkowe składu opału

Roboty rozbiórkowe składu opału oraz odtworzenie terenu zlokalizowanego przy bloku nr 5 na os. Słoneczna w Wołominie.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 22.02.2024 roku rozpoczynamy inwestycję związaną z likwidacją dawnego składu opału, znajdującego się w pobliżu naszego budynku Spóldzielni. Chcielibyśmy podkreślić, że ta inwestycja była już od dawna niezbędna, a wręcz wymagana ze względu na bezpieczeństwo tego obszaru. Wykonanie jej nie tylko poprawi warunki otoczenia osiedla, lecz także przyczyni się dla dobra ogółu.

W miarę postępu prac rozbiórkowych, planowane jest całkowite wyłączenie wjazdu od strony al. Niepodległości. Będziemy na bieżąco informować o kolejnych etapach prac oraz ewentualnych zmianach, które mogą wpłynąć na codzienne funkcjonowanie naszej społeczności.

Jesteśmy przekonani, że wykonanie tej inwestycji odmieni ogólny wygląd tego obszaru, przyczyniając się do jego modernizacji oraz zapewnienia większego bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców.

Pragniemy zapewnić, że cała inwestycja nie będzie miała wpływu na okoliczny drzewostan. Wszystkie drzewa znajdujące się w pobliżu zostaną odpowiednio zabezpieczone i chronione przed ewentualnymi szkodami. Dbamy o nasze środowisko oraz estetykę naszej okolicy, dlatego podejmujemy wszelkie kroki, aby zachować zieleniec w jak najlepszym stanie.

Wjazd na tymczasowy parking zostanie przeniesiony od strony ul. Bocznej. Mamy nadzieję, że ta zmiana ułatwi dostęp do miejsc parkingowych w trakcie trwania inwestycji.

Przepraszamy za wszelkie ewentualne utrudnienia oraz dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość. W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Dziękujemy za wsparcie i wyrozumiałość w tym okresie. Życzymy wszystkim spokojnego dnia i owocnej współpracy.