Malowanie klatek w budynku przy ul. 1 Maja 3

Z przyjemnością informujemy, że prace malowania klatek w budynku przy ul. 1 Maja 3 zostały zakończone. Nowe, świeże kolory dodają całej przestrzeni nowego blasku i świadczą o trosce o naszą wspólną przestrzeń.

Wśród zamieszczonych na naszej stronie fotografii znajdziecie dokumentację tego procesu. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę na dwa z nich oznaczone jako “Wandal”, które prezentują dewastację w wykonaniu nieodpowiedzialnych osób. Niestety, te pierwsze akty wandalizmu ze strony osób, które nie potrafią szanować naszej pracy i wspólnej przestrzeni świadczą negatywnie o naszej młodzieży.

Prace malowania klatek nie były jeszcze odebrane, a już napotykały tego typu zdarzenia. Dla nas wszystkich generuje to koszty związane z koniecznością usuwania takich szpecących malunków.

Przypominamy sobie tutaj stare przysłowie: “Żądając od kogoś, zacznijmy żądać od siebie”. Mimo, że staramy się dbać o nasze otoczenie, potrzebujemy również wsparcia i szacunku ze strony wszystkich mieszkańców.

Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy tworzyć piękną i przyjazną dla wszystkich przestrzeń. Liczymy na Państwa zrozumienie i pomoc w utrzymaniu naszego budynku w jak najlepszym stanie. NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA WSZELKI WANDALIZM! KLIKNIJ