eBOK – Przerwa techniczna

Szanowni Mieszkańcy, chcielibyśmy Was poinformować, że do dnia 1 marca 2024 roku serwis eBOK SBM w Wołominie nie będzie dostępny. Powodem tego czasowego braku dostępności są zaawansowane prace modernizacyjne oprogramowania, które mają na celu wprowadzenie nowej wersji serwisu. Aby sprawnie przejść ten upgrade niezbędna jest przerwa techniczna w działaniu serwisu.

Nowa wersja eBOK przyniesie wiele istotnych zmian, które w przyszłości znacząco ułatwią komunikację ze spółdzielnią oraz poszerzą zakres przedstawianych danych. Dzięki temu będziemy mogli lepiej sprostać Waszym oczekiwaniom i potrzebom.

W tym czasie, pracownicy Działu Księgowości udzielają telefonicznie bądź mailowo informacji o wysokości opłat. Prosimy o kontakt z nimi pod adresem email lub numerem telefonu:

Dział OPŁAT EKSPLOATACYJNYCH
Pokój nr 8
Email: oplaty@sbm.wolomin.pl
Tel: 227878881

Zobacz – Kontakty SBM

Zmiany te mają na celu polepszenie obsługi mieszkańców oraz zapewnienie bardziej intuicyjnego i efektywnego sposobu korzystania z serwisu eBOK.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z brakiem dostępu do serwisu w okresie modernizacji. Wierzymy, że nowa wersja eBOK przyniesie korzyści dla wszystkich użytkowników.

Dziękujemy za Wasze zrozumienie i cierpliwość.

Z poważaniem,

Wasza Spółdzielnia 🙂